Soutěže a ocenění

2015 – 5. Mezinárodní festival mládežnických sborů Castelnaudary (FR)
(Ondrášek)
• nesoutěžní festival

2015 – Celostátní přehlídka DPS Krajské kolo Třebíč (CZ)
(Kulihrášek)
• host festivalu

2015 – XXV. Celostátní přehlídka DPS Krajské kolo Orlová (CZ)
(Rarášek)
• zlaté pásmo
• cena poroty za klavírní doprovod
• cena poroty za hlasovou kulturu

2014 – IX. mezinárodní festival adventní a vánoční hudby Bratislava (SK)
(Kulihrášek)
• zlaté pásmo
• vítěz kategorie

2014 – Mezinárodní pěvecký festival CITY of DERRY Derry (GB)
(Komorní)
• bez ocenění

2014 – 1. ročník soutěže SERENADE CHORAL FESTIVAL WASHINGTON, D.C. 2014 Washington, D.C. (USA)
(Ondrášek)
• vítěz

2014 – XXIV. Celostátní přehlídka DPS Krajské kolo Orlová (CZ)
(Kulihrášek)
• zlaté pásmo

2014 – Soutěž pěveckých sborů CHRÁM I TVRZ Vsetín (CZ)
(Rarášek)
• 2. místo

2014 – Soutěžní přehlídka DPS Zpíváme pro radost o cenu Českého ráje Turnov (CZ)
(Rarášek)
• 2. místo

2013 – PER MUSICAM AD ASTRA, 1st International Copernicus Choir Festival & Competition (Toruń, PL)
(Ondrášek smíšený sbor)
• zlatý diplom kategorie duchovní hudba
• zlatý diplom vítěz kategorie mládežnické sbory

2013 – Festival Poodří Františka Lýska (Jistebník, CZ)
(Rarášek)

2013 – regionální přehlídka (Orlová, CZ)
(Rarášek)
• zlaté pásmo
• zvláštní cena za náročnou dramaturgii soutěžního programu
• zvláštní cena Dušanu Brusovi za klavírní doprovod

2012 – VII. Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby (Bratislava, SK)
(Ondrášek)
• vítěz kategorie
• Cena Grand Prix

2012 – 1st Xinghai Prize International Choir Championships (Guangzhou, Čína)
(Komorní sbor)
• platinová medaile (folklor)
• platinová medaile (ženské sbory)

2012 – Porta Musicae (Nový Jičín, CZ)
(Kulihrášek)
• zlaté pásmo

2012 – Festival Chrám i tvrz (Vsetín, CZ)
(Rarášek)
• 1. místo

2012 – Festival Světlo za Lidice (Lidice, CZ)
(Rarášek)
• reprezentace sborů za Moravskoslezský kraj

2011 – Musica Sacra (zámek Kozel, CZ)
(Komorní sbor)
• 1. místo (komorní sbory do 24 členů)
• cena poroty za dramaturgii

2011 – Regionální přehlídka (Orlová, CZ)
• zlaté pásmo (Rarášek)

2011 – Mezinárodní festival (Tampere, FIN)
• zlaté pásmo (Ondrášek)

2011 – 12. Mezinárodní festival (Tallin, EST)
• 3. místo (komorní sbor)

2010 – Regionální přehlída (Orlová, CZ)
• zlaté pásmo pro přípravný sbor Rarášek

2010 – Vánoční akordy (Ostrava, CZ)
• zlaté pásmo pro přípravný sbor Rarášek

2010 – Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby s cenou P. Ebena (Praha, CZ)
• zlaté pásmo (komorní sbory)
• zlaté pásmo pro přípravný sbor Kulihrášek
• cena poroty za dramaturgii

2010 – Mezinárodní festival Fleischmann International Trophy (Cork, IRL)
• 3. cena

2010 – Il Garda in Coro (Malcesine, ITA)
• 2. místo (světská hudba)
• 3. cena (duchovní hudba)

2010 – Young Prague (Praha, CZ)
• stříbrné pásmo pro přípravný sbor Kulihrášek

2009 – IV. Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby (Bratislava, SK)
• Zlaté pásmo
• vítěz kategorie
• Cena poroty za hlasovou kulturu

2009 – Vánoční akordy (Ostrava, CZ)
• zlaté pásmo, absolutní vítěz a cena poroty za dramaturgii pro přípravný sbor Kulihráše

2009 – Mezinárodní festival (Tolosa, ESP)

2009 – Mezinárodní festival Alta Pusteria (Val Pusteria, IT)

2009 – Zahrada písní (Praha, CZ)
• zlaté pásmo pro přípravný sbor Kulihrášci

2008 – Mezinárodní festival duchovní hudby (Pikardie, FRA)
• první místo „á l´unamité“

2008 – (Bratislava, SK)
• vítěz pentathlonu

2008 – (Montreux, CH)
• exelent

2008 – Festival Zdeňka Lukáše (Praha, CZ)
• 1. cena (komorní sbory)
• Grand prix – absolutní vítěz

2007 – Alta Pusteria (Val Pusteria, IT)

2007 – Mezinárodní festival (Malta, M)
• 1. cena (duchovní hudba)
• 1. cena (folklor)

2006 – Mezinárodní festival (Tours, FR)
• 3. místo (dětské sbory)

2006 – Mezinárodní fesitival (Neerpelt, BE)
• 1. cena cum laude (mládežnické sbory)

2005 – regionální přehlídka DPS (Vsetín, CZ)
• zlaté pásmo
• zlaté pásmo

2001 – Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby s cenou Petra Ebena (Praha, CZ )
• 1. místo
• Cena Petra Ebena

2000 – Mezinárodní festival adventní a vánoční hudby s cenou Petra Ebena (Praha, CZ)
• 1. místo

2000 – Llangollen International Musical Eisteddfod (Llangollen, GB)
• 2. místo

1999 – Festival Jyvaskyla (Jyvaskylam, FIN)
• 2. místo

1998 – European Music Festival for the Youth (Neerpelt, B)
• 1. místo

Komentáře nejsou povoleny.