Oslavy 45 let

Na této stránce najdete veškeré informace o oslavách 45 let Ondrášku Novojičínského sboru ZUŠ.

Stránka bude postupně aktualizována. Postupně zde naleznete odkazy na videa, fotky a jiné. POSLEDNÍ AKTUALIZACE (04.04.2012, 18:20)

Ondrášek Novojičínský sbor ZUŠ oslavil v sobotu 24. března 2012 45. výročí svého založení. Na společenském večeru, který se konal v sále SVČ Fokus, zazněly písně v podání koncertního sboru Ondrášku, Komorního sboru a pro tuto zvláštní příležitost sestaveného sboru z bývalých členů – tzv. Starého Ondry. Starý Ondra 2012 měl úctyhodných 54 členů.

V průběhu večera pozdravil Ondrášky místostarosta města Přemysl Kramoliš, byla čtena zdravice Odawarského dětského pěveckého sboru z Japonska a závěrečnou gratulaci přednesl ředitel archivu Karel Chobot. Mezi jednotlivými vystoupeními byly promítány videoprojekce Jaroslava Bělíka a Davida Rajnocha, při kterých si mohli přítomní zavzpomínat na důležité mezníky v životě sboru. Na závěr vystoupily všechny tři sbory. Večerem provázel David Stančík.

Komorní sbor se představil folklórním pásmem:
Šarišské hry
Hoj, hura, hoj
Frenštátská vonička

Videoprojekce Vlak boží

Ondrášek zazpíval:
Jubilate
El hambo
Music has brough all together
As long as I have music
Ticket to ride
Praise his holy name.

Videoprojekce Kouzelný zvonek

Starý Ondra vystoupil s písněmi:
Vršíčky
To tá Heľpa
Zarůstaj mi chodníčku
Krásné hry
Rozdávejme lásku

Videoprojekce Bridge

Všechny sbory společně zazpívaly:
Bridge
Tea for two
I´m going up a yonder
I feel pretty

Více fotografií z Ondráškovského plesání najdete na samostatné stránce.

Videa z vystoupení Starého Ondry najdete na samostatné stránce.

Originály videoprojekcí najdete na samostatné stránce.

Záznam videoprojekce Bridge „Live“:

Záznam písně I Feel Pretty:

Výzva:
Pakliže máte doma ve svém archivu zajímavou fotografii především z let 1967 až 2007 (ale i novější) a myslíte si, že dokumentuje určitou důležitou (zajímavou) událost v životě sboru a že by měla být zde vystavena, naskenujte ji (min. v rozlišení 300 dpi, ve formátu jpeg) a zašlete na adresu webmastera (infoondraseknj.cz) spolu s popisem a rokem pořízení. Fotka bude potom zařazena do našeho online archivu.