9. ročník PORTA MUSICAE – propozice

PORTA MUSICAE
IX. celostátní soutěž dětských pěveckých sborů
2. – 4. listopadu 2012, Nový Jičín

Z pověření Ministerstva kultury pořádají NIPOS-ARTAMA a Sdružení přátel DPS ONDRÁŠEK z Nového Jičína.

Soutěž je koncipována podle mezinárodních pravidel. Umožňuje setkání a vzájemné porovnání předních českých sborů, je orientována i na sbory umístěné ve zlatém pásmu v minulých ročnících celostátní přehlídky školních dětských pěveckých sborů a minulých ročníků Porta Musicae.

Přihlásit se může každý dětský sbor působící v ČR, který splní podmínky soutěžního programu a věkové hranice. Pod pojmem dětský sbor se pro obě kategorie rozumí takový, který vystupuje v obsazení soprán a alt. Předběžnou přihlášku s uvedením přesného názvu a adresy sboru je třeba zaslat do 15. června 2012 na adresu: NIPOS-ARTAMA, k rukám Miloslavy Fouskové, P.O.BOX 12 / Blanická 4, 120 21 Praha 2, tel.: 221 507 977, e-mail: fouskova@nipos-mk.cz.

Protože je počet zúčastněných sborů z organizačních i finančních důvodů limitován, vyhrazují si pořadatelé právo v případě, že počet přihlášených sborů bude vyšší než dvacet, pro další
přihlášené sbory připravit pořadník. Potvrzení o přijetí do soutěže obdrží sbory nejpozději do 25. června 2012.

PODROBNĚJŠÍ PROPOZICE PORTA MUSICAE 2012 KE STAŽENÍ

POVINNÉ SKLADBY

Příspěvek byl publikován v rubrice 9. ročník Porta musicae, Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.