FOTO: 20. Novoroční koncert v Beskydském divadle

V sobotu 10. ledna 2015 se uskutečnil v Beskydském divadle jubilejní 20. novoroční koncert novojičínského sboru ZUŠ ONDRÁŠEK.

V úvodu koncertu pokřtil starosta města Jaroslav Dvořák společně s dlouholetým fanouškem sboru a katolickým knězem Jackem Domaňskim nové sborové CD „PROČ BYCHOM SE NETĚŠILI“, které bylo vydáno u příležitosti Roku české hudby.

Na obou zcela vyprodaných koncertech se posluchačům představila všechna současná sborová oddělení (Hrášek, Rarášek, Kulihrášek, Ondrášek koncertní sbor a Komorní sbor) samostatnými vystoupeními, aby se v závěru jednotlivá tělesa navzájem spojila do velkého celosouborového finále. Jako host vystoupil Červánek – přípravné oddělení dačického sboru ZUŠ Kvítek se sbormistrem Vítkem Hergeselem. V závěru koncertu nastala dojemná chvíle, kdy se Ondrášci loučili se svými kamarády – pěti absolventy Ondrášku.

Oba jubilejní koncerty měly vynikající hudební úroveň a nádhernou atmosféru, kterou svým vlídným projevem podtrhl moderátor koncertu Karel Chobot.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Fotogalerie, Multimédia. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.