POZVÁNKA: V březnu se v Novém Jičíně představí sborová tělesa z Kanady a Japonska

V měsíci březnu si milovníci sborového umění přijdou skutečně na své – v Novém Jičíně se představí sborová tělesa z Kanady a Japonska.

V rámci svého evropského turné se v Novém Jičíně zastaví vynikající dívčí sbor Les Voix Boréales, koncertní těleso z kanadského Montrealu, který bude řídit sbormistr Philippe Ostiguy. Novojičínskému publiku se mladí Kanaďané představí v úterý 8. března 2016 v 17 hodin ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie na Koncertě duchovní hudby společně s domácím Ondráškem.

ca-2016

Po Velikonocích očekávají Ondrášci druhou vzácnou návštěvu, tentokrát z Japonska. Z města Odawara přijede jeden z nejstarších a nejúspěšnějších japonských sborů Odawara Children’s Choir i se svou zakladatelkou, sbormistryní Taeko Kuwabara. Tento mimořádný Velikonoční koncert se uskuteční rovněž v novojičínském farním kostele Nanebevzetí Panny Marie a to ve středu 30. března 2016 v 17 hodin. Společně s japonskými děvčaty a hostitelským Ondráškem se představí i nejstarší přípravné oddělení Kulihrášek.

jp-2016

Věříme, že se Nový Jičín může těšit na skutečné hudební zážitky, které byste si neměli nechat ujít.

brezen-ca-ja

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.